Panic Team szuka świeżej krwi!

Poszukujemy ambitnych graczy którzy chcą grać na najwyższym poziomie eSportu.
Jeżeli poszukujesz teamu 4fun lub tylko na jakiś czas, proszę wyjdź i zapomnij o tym temacie.

Informacje o mnie:

Nick: eSsa_Son.Panic
Imię: Adrian

Wymagam:
- Komunikatywność
- Totalne zero rage, toxic, chamstwa itp. Uwierz mi takie rzeczy wychodzą na wierzch jako pierwsze. Więc nie udawaj że jesteś aniołek co nigdy nie przeklina. Wiadomo, nikt nie jest idealny i nawet ja się wkur... ;)
- Wyrozumiałość
- Umiejętność grania
- Ranga: Plat 3+
- Poważne podejście do sprawy
- Wytrwałość
- Grania z tagiem grupy
- Regularnego pojawiania się na treningi/mecze
- Ciągłego dążenia do stania się lepszym.
- Humor (innym słowy przyjacielskie stosunki z resztą ekipy, brak stalowego pręta w dupie, oczywiście nie mówię tu o typowym gimbusiarstwie)
- Dobry mikrofon

Oferuję:

- Miłą atmosferę
- Wiele wygranych meczy
- Własny serwer Team Speak
- Ogarnięty team
- E-Sport w przyszłości

DODATKOWE INFORMACJE (CZYTAJ TOOOO)

Nasz team ma być jak rodzina gdzie każdy ma do każdego zaufanie. Nie ma to być kurwa drewno sklejka byle jakich ludzi. Wiadomo jeżeli ktoś wie że ma mocne plecy to i też dawać będzie z siebie wszystko bo wie że ma super ziomka za sobą który go nie zawiedzie nawet gdy padnie ponieważ postara się dać jak najlepsze info. Jeżeli chcesz dobrze wypaść na rekrutacji musisz podjeść do tego poważnie a nie zapraszasz mnie i potem nic nie piszesz. Pamiętaj to tobie zależy a nie mi żebyś dostał się do teamu. Czyli nie ma być tak że mnie zapraszasz i mi mówisz siema elo jestem krzychu jutro zagramy rankeda, tylko masz mi się pięknie przedstawić powiedzieć wszelkie informacje o sobie swojej grze i zapytać czy aktualne. Team ma być poważny, ambitny i profesjonalny. Każdy dostanie swoją rolę. Samowolka nie na miejscu więc jeśli nie chcesz grać teamowo to po co się odzywasz? ;)

MÓJ UPLAY: eSsa_Son.Panic, Y0l0.Panic

Re: Panic Team szuka świeżej krwi!

Siema jestem Mikołaj "PoVeR" wiek 17 lat, gram w r6 od samego początku i szukam dobrej ekipy do gry nie tylko 4fun ale też bardziej zawodowo. Jestem osobą dosyć komunikatywną i wyrozumiałą, moja stała ranga obija się wokół platyn lecz niestety czasem spada ze względu na gorszy dzień w grach lub soloq. Nie jestem osobą niezwykle toksyczną agresywną ale nie mogę powiedzieć o sobie że jestem flegmatyczny ponieważ jak każdej zdrowej osobie czasem puszczają mi nerwy. W R6 gra regularnie w każdy weekend i na tygodniu wieczorami.
Czekam na odpowiedź lub zaproszenie na Uplay/Discord/TS
PoVeR