Kanał z grami FPS.

Link do kanału: https://www.youtube.com/user/XanDerowy

Co nagrywam: Kanał głównie opierany jest na grach FPS.

Wiek: Jeśli jest ktoś ciekawy to mam dwadzieścia dwa lata :)

Opis: Przygodę z YT rozpocząłem ponad 2 lata temu, niestety z przyczyn osobistych musiałem przerwać nagrywanie. Wróciłem z nowym planem na kanał, który opierać się będzie głównie na grach FPS aktualnie Rainbow Six Siege, a w przyszłości także inne gry. Niestety nadeszła ta zła wiadomość, ponieważ posiadam internet, który wynosi tylko 10 MB dlatego rzadko pojawiają się filmy aktualnie raz w tygodniu ale zamierzam to zmienić. Pewnie zapytacie jakie mam oczekiwania? Chciałbym rozwinąć kanał w taki sposób żeby mieć stałych widzów, w przyszłym roku mam przeprowadzkę na własne mieszkanie i będę miał ponad 150 MB co oczywiście mnie cieszy, ponieważ będę mógł zacząć streamować, a to dla mnie o wiele wygodniejsze gdyż mam pracę i po prostu nie mam zbyt dużo czasu na montowanie. Także dziękuję za uwagę i zapraszam na kanał :)

Poniżej przedstawiam jeden film z mojego kanału może kogoś zachęci do pozostania na dłużej.

Ostatnio zmieniony 07-08-2018, 10:02 przez Xanderowy, łącznie zmieniany 1 raz.