Klan [WTH]Wataha otwiera rekrutację

Witam Wszystkich,

Klan Wataha otwiera rekrutację do Sekcji R6

Nasze wymagania odnośnie R6:

* Wiek +18
* Umiejętność gry zespołowej oraz komunikacja na poziomie (nie szukamy graczy, którzy będą krzyczeć do mikrofonu)
* Nie tolerujemy trolli oraz graczy toksycznych, więc jeżeli taki jesteś to nawet nie masz co się starać, cenimy sobie „czystą” atmosferę gry,
* Kultura osobista na poziomie (wiadomo, że każdy lubi się pośmiać, jednak trzeba pamiętać, że nie każdy ma takie same poczucie humoru jak Ty i coś co Ciebie
śmieszy drugą osobę może mocno urazić),
* Znajomość map i kamerek na mapach

Oferujemy:

* Opłacanego przez administrację TS'a
* Miłą atmosferę
* Zawsze ktoś chętny do grania się znajdzie (nie koniecznie tylko w R6). System rang na Team Speaku umożliwia osobom na nim przebywającym na podgląd jaki
użytkownik jaką grę posiada, więc często wystarczy zwykły „poke” 😉,
* Osoby z niższą rangą bądź mniejszą ilością przegranych godzin również są mile widziane, każdy musiał kiedyś zacząć, więc chętnie Cię douczymy i pokażemy coś
nowego

Jeżeli spełniasz wymagania napisz pod postem, odezwiemy się do Ciebie. W tym momencie uzyskasz dostęp do Team Speaka, gdzie porozmawiamy, zostanie Ci nadana ranga, a jeżeli będziesz chętny działać z nami dalej to po dwóch tygodniach z rangi „rekrut” zostanie nadana Ci ranga „WATAHA”.
Jak już wcześniej wspominaliśmy, nie przejmuj się, jeżeli nie masz przegranych tysięcy godzin i nie masz gigantycznego doświadczenia w grze, czerpiemy przyjemność gry i chętnie pokażemy co i jak na bazie własnej wiedzy i doświadczeń.

Zapraszamy i pozdrawiamy!
Administracja Wataha

Re: Klan [WTH]Wataha otwiera rekrutację

Killsu, spodziewałem się czegoś więcej niż zerżnięcia treści postu (i jego lekkiej modyfikacji) autorstwa mojego i Adriana w czasie, w którym prowadziłem z nim nabór do sekcji R6 w BDK :)

"Witam Wszystkich,

Bodark Multigaming otwiera rekrutację do Sekcji R6

Nasze wymagania odnośnie R6:

* Wiek +18
* Umiejętność gry zespołowej oraz komunikacja na poziomie (nie szukamy graczy, którzy będą krzyczeć do mikrofonu)
* Nie tolerujemy trolli oraz graczy toksycznych, więc jeżeli taki jesteś to nawet nie masz co się starać, cenimy sobie „czystą” atmosferę gry,
* Kultura osobista na poziomie (wiadomo, że każdy lubi się pośmiać, jednak trzeba pamiętać, że nie każdy ma takie same poczucie humoru jak Ty i coś co Ciebie
śmieszy drugą osobę może mocno urazić),
* Znajomość map i kamerek na mapach

Oferujemy:

* Opłacanego przez administrację TS'a
* Miłą atmosferę
* Zawsze ktoś chętny do grania się znajdzie (nie koniecznie tylko w R6). System rang na Team Speaku umożliwia osobom na nim przebywającym na podgląd jaki
użytkownik jaką grę posiada, więc często wystarczy zwykły „poke” 😉,
* Osoby z niższą rangą bądź mniejszą ilością przegranych godzin również są mile widziane, każdy musiał kiedyś zacząć, więc chętnie Cię douczymy i pokażemy coś
nowego,
* Co jakiś czas przeprowadzamy giveaway'e gdzie do wygrania są gry i czasem sprzęt gamingowy

Coś więcej o Bodarkach:
Grupa Bodark powstała za czasów gry Ghost Recon Phantoms/Ghost Recon Online. Stworzyło ją 12 osób. Grupa funkcjonuje po dziś dzień a podczas czasu swojego istnienia raz zmieniła tag jednak ciągle się rozrastając i przyciągając coraz więcej osób. Mimo wzlotów i upadków Bodark Multigaming działa i nie zatrzymuje się, ciągle myśląc o rozroście i zrzeszaniu jak największej ilości graczy.
Swego czasu sekcja Rainbow 6 Siege próbowała swoich sił w ligach ESL, ze stopniowymi sukcesami, jednak jeszcze zbyt małe doświadczenie wtedy zatrzymały działalność w ESL pomimo licznej reprezentacji na którą przypadły trzy składy.
Administracją i Team Speakiem zarządza sześć osób, jednak samą grupę tworzy najważniejsze ogniwo jakim są klanowicze. Grupa otwarta jest na nowe gry a przede wszystkim na nowych ludzi.

Jeżeli spełniasz wymagania napisz pod postem, odezwiemy się do Ciebie. W tym momencie uzyskasz dostęp do Team Speaka, gdzie porozmawiamy, zostanie Ci nadana ranga, a jeżeli będziesz chętny działać z nami dalej to po dwóch tygodniach z rangi „rekrut” zostanie nadana Ci ranga „Bodark”.
Jak już wcześniej wspominaliśmy, nie przejmuj się, jeżeli nie masz przegranych tysięcy godzin i nie masz gigantycznego doświadczenia w grze, czerpiemy przyjemność gry i chętnie pokażemy co i jak na bazie własnej wiedzy i doświadczeń.

Zapraszamy i pozdrawiamy!
Administracja Bodark Multigaming"

Rozgaraga pisze:
09-09-2019, 19:08
Killsu, spodziewałem się czegoś więcej niż zerżnięcia treści postu (i jego lekkiej modyfikacji) autorstwa mojego i Adriana w czasie, w którym prowadziłem z nim nabór do sekcji R6 w BDK :)
dziękuje, że czytasz, ale treść pisałem ja do bdk jeżeli chcesz coś dodać to zapraszam PW

1)EDIT//
i jeszcze "prowadziłeś" kuń by się uśmiał, nie pomagałeś Visionowi w rekrutacji tylko zawsze zajęty... idź i się nie pokazuj najlepiej zrobisz

2)Edit//
Przed przeróbkami na wzór jaki został wystawiony za moją zgodą odnośnie rekrutacji do bdk

https://www44.zippyshare.com/v/wHr5HRN3/file.html

Jeszcze chcesz coś powiedzieć? mało Wam kłutni i odejścia od BDK? coś Wam nie pasuje? a może oddać Wam ts, który jest własnością byłego BDK?

Poproszono mnie o skomentowanie tej dyskusji. Więc tak:
Pierwowzór (umieszczony w linku w komentarzu) - napisany przez KillsHappen
Wersja 2 (oficjalna), która została opublikowana na forum - napisany przez Rozgaraga, w oparciu o wersję 1 i częściowo moje doradztwo.

Mam nadzieję, że to pomoże rozwiać wątpliwości :).

Drogi kamilu,
chciałem ci napisać takie coś
https://www105.zippyshare.com/v/QIPaz0wJ/file.html
Jednak nie napiszę, ale powiem tak jak mówią chłopaki "debil", "gówno nie warte ruszania", "zawsze miał coś za uszami", "dwulicowa k****a" zresztą nie wiem czy czasem znaków na post by zabrakło jakbym miał pisać co ludzie sądzą na twój temat... AimFromPoland dostał unbana parszywcu, ładnie to było tak kłamać i nadużywać swoich uprawnień? Na Krzysia007 tak pizgałeś, a gorszy pozer jak on :)