Klan Pandemic szuka graczy

Cześć wszystkim! Pandemic- nowo powstała drużyna poszukuje graczy z ambicjami, którzy potrafią coś wnieść do drużyny oraz z chęcią do rywalizacji. Drużyna aktualnie składa się z graczy którzy mieli lekkie doświadczenie z turniejami typu Go4.

Możemy zapewnić:
Własny Serwer Teamspeak
Wsparcie dla nowych graczy w formie akademii
Brak toksycznej atmosfery
Bycie otwartym na pomysły

Czego oczekujemy:
Zaangażowania
Braku toksyczności

Jeśli jesteś zainteresowany, wypełnij poniższe pola w sekcji komentarzy:

Nick Uplay:
Wymagania wobec drużyny:
Ostatnio zmieniony 16-08-2019, 14:23 przez Jarek, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Klan Pandemic szuka graczy

Nick Uplay: varior.exe
Doświadczenie: w grze mam około 1k godzin, a rangi srednio mialem goldy 2-1 w tym sezonie jednak udalo wbic sie platyne (z której puzniej spadłem) a teraz po 2 tyg przerwy wracam do gry, jesli chodzi o jakies ligi badz turnieje, to gralem jedynie facity z kolegami. Mam wszytskich operatorów wiec moge sie dostosowac jesli o to chodzi.
Wymagania wobec drużyny: chec i zaangazowanie w gre, bez spiny o byle co, i regularenego grania razem oczywiscie.

Nick Uplay: K4MIN4R
Doświadczenie: Gram od roku 2015, natomiast miałem długą przerwę w grze od roku 2k17 - 2k19, zacząłem znów grac na początku roku. Mam co prawda tylko niecałe 100h ale byłem już w platynie. Aktualnie mam silvera 2.
Wymagania wobec drużyny: Chęci do gry, granie na spokojnie.

Nick uplay: ST_K-
Doświadczenie: Gram od premiery gry z dwoma przerwami, jedna trwała około 3 miesięcy, a druga pół roku przez kłótnie w poprzednim klanie gra mi zbrzydła teraz gram od lutego tego roku regularnie. Czas w grze ponad 500h. Zazwyczaj miałem range Gold 3 lub 2.
Wymagania wobec drużyny: Chciałbym mieć wreszcie team który ma jakieś aspiracje do gry pół amatorskiej z którą rozwinę mój poziom gry oraz zgranie z innymi członkami drużyny.

Nick Uplay: Shi.Ni.chi
Doświadczenie: Z grą moja wiedza jest nie zbyt wielka, jestem nowym graczem Rainbow. Lecz swoje umiejetnosci w grach typu fpps uwazam za nie najgorsze.
Wymagania wobec drużyny: Licze na wsparcie i pomoc w doskonaleniu swoich umiejetnosci taktycznych. Mam co do tej gry wieksze ambicje.

Nick Uplay: Across646
Doświadczenie: 200+h, ok.50 niedługo po starcie gry, kolejne 50h ok. roku temu reszta względnie niedawno. Wszystko w casualu bo nie miałem z kim grać/ dawniej miałem słaby internet.
Wymagania wobec drużyny: Ktoś z kim można się komunikować i pograć rankedy z przyjemnością i w 5 osobowej grupie- nie lubię randomów którzy mogą zepsuć cały mecz. Z czasem liczę na wspólny rozwój z klanem- może nawet do poziomu e-sportowego.