szukam klanu minimum 1000h

Szukam ludzi którzy chcą grać żeby wygrać, rozumieją że jak wchodzimy do gry z nową 5tką to nie od razu wygramy wszystko jak leci bo przeciwko sobie dostaniemy teamy już ogarnięte.
Najlepiej ponad 1000h w rb6 albo 500h pod warunkiem, że albo masz talent albo grasz tak jak ja całe życie w FPSy i po prostu kumasz logikę tych posranych gierek.
Jeżeli jestes pato śmieciem w czapce z daszkiem, 3 paski, chlejesz alko każdego dnia, grasz sobie for fun żeby się posmiać to ciągnij druta i nie pisz do mnie.
Pozdrawiam anonek :)
nick: anoniecPOLACZEK

Re: szukam klanu minimum 1000h

Witam. Napisałeś że poszukujesz teamu który się nie rozpadnie po kilku dniach. Otóż ja, i moi 3 znajomi, gramy ze sobą ponad rok, ale niestety nie mamy 1 stałej osoby.Ogólnie gramy codziennie od 16 przynajmniej do 20, ale też siedzimy czasem dłużej np. ogarniając mapy, nazwy miejscówek, ustawienie, podczas obrony, ale też i różne warianty na atak. Niestety jest nas tylko czterech, więc za bardzo z tym nie poszalejemy, ale zawsze jest to jakaś wiedza której można użyć na rankedzie. Jeżeli chodzi o naszą 4 osobową drużynę, to jestem ja i mam 155 lvl, w tamtym sezonie byłem ciągle między platyną 3 a platyną 2. Poziomy pozostałych zawodników, to kolejno 159,172 i 190, ale niestety nie pamiętam jak z ich punktami mmr. Zazwyczaj są między gold1 a platyna 3. Chciałem też dodać, że wiek w naszej drużynie to na pewno nie dzieciaczki bez mutacji, ani żadne dresy które zostały mentalnie w podstawówce, najstarszy z nas ma 22 lata, ja wraz ze znajomym mamy po 20, a najmłodszy 19. Jeżeli chcesz z nami pograć to zapraszam.