33 latek szuka ludzi do Unrankedów

Szukam ludzi do grania unrankedow/casuali - może dam się namówić na rankedy, chociaż nigdy ich nie grałem. Wróciłem niedawno do R6 po 4 latach przerwy.
Ranga: brak, ale poziom konta 157 w trakcie pisania tego postu
Dostępność: co najmniej 3-4 razy w tygodniu, nie wcześniej niż 18sta i mniej więcej do północy

Więcej o mnie:
- przeklinam jak szewc, choć wysławiam się poprawną polszczyzną i w 100% nie jestem toksyczny
- po powrocie do gry spędziłem większość czasu na przypomnieniu sobie map, oraz zapoznaniu się z nowymi, na odblokowaniu operatorów
- regularnie oglądam kanały takie jak VarsityGaming, Rouge-9 i Gregor, żeby nauczyć się nowych tricków i swagu
- szanuję LGBT, choć osobiście wolę dziewczynki
- w wolnym czasie lubię j*bać PiS i KaczegoCh*ja

Czego oczekuję:
- miłej atmosfery
- regularnych rozgrywek
- poprawy umiejętności w R6 poprzez tricki i tipy, których mogę się od Ciebie nauczyć

Niech pisz do mnie jeśli:
- Twój mikrofon brzmi jak odkurzacz, albo non stop słychać przebitki klikania Twojej klawiatury na Discordzie (k*rwicy od tego dostaję)
- ciągle wywalasz przez spawn peeki w trakcie pierwszych sekund każdej rozgrywki
- morda Ci się nie zamyka po tym jak wywalisz wrotki i wszystkim mówisz co mają robić, a sam ssiesz pęto
- jesteś zbyt leniwy, żeby wzmocnić ściany, albo zrobić rotacje
- roamujesz takimi operatorami jak Clash, albo Tachanka

Nie jestem tryhardem. Jestem w 100% graczem zespołowym i tego samego oczekuję od Ciebie. Gram, żeby wygrać, a nie memować ;-)

Discord: mRbL#0088