Informacje dotyczące piątkowych kwalifikacji do drugiej Ligi.

#1
Już w najbliższy piątek 22.06.2018 o godzinie 17:00 rozpocznie się pierwszy turniej kwalifikacyjny do drugiej Ligi organizowanej przez NLE. Następuje mała korekta dotycząca organizacji turnieju zarówno piątkowego jak i poniedziałkowego.

Dostępnych jest pięć slotów w drugiej lidze. Rezygnujemy z podwójnej eliminacji, za to turniej w całości odbędzie się w formacie Best of three - do dwóch wygranych map. Zgłaszanie wyników odbędzie się poprzez Discorda - na specjalnie utworzonym kanale będzie przebywał JuMpiNgJeSuSs01.R6 do którego to kapitanowie są zobowiązani przesłać screeny z wynikami. W przypadku wszelkich problemów czy pytań również można zgłaszać się do naszego dyrektora.

W związku z ilością wolnych slotów i dwoma turniejami kwalifikacyjnymi w piątkowych kwalifikacjach do drugiej Ligi awansuje top 3 (pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce), natomiast w poniedziałek top 2 (pierwsze oraz drugie miejsce). Drużyny są zobowiązane do rozegrania finałów pod rygorem dyskwalifikacji. Nasi streamerzy obecni podczas turniejów mogą hostować spotkania celem ich komentowania.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do zgłoszeń do pierwszego i drugiego turnieju kwalifikacyjnego.

W przypadku dużego zainteresowania istnieje możliwość ruszenia z trzecią ligą.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron