Otwarta rekrutacja do Wataha

Siemka,
Z dniem dzisiejszym przez najbliższe kilka dni otwieramy rekrutację do klanu WTH, mamy do zapełnienia 20 slotów z czego +/- 12 przeznaczamy na graczy do r6.
Od osób zainteresowanych oczekujemy:

- Ukończenia 18 lat z tym wyjątkiem, jak nie ukończyłeś 18 lat i masz przykładowo 16-17 i przekonasz nas, że twoja kultura osobista jest na poziomie to możemy na to przymknąć oko;
- Umiejętności korzystania z mikrofonu, nie każdy chce słuchać podczas gry co dzieje się wokół Ciebie;
- Umiejętności grania zespołowo
- Chęci poznania nowych osób i grania z nimi
- Nie tolerujemy graczy toksycznych, wiadomo każdy czasem lubi rzucić mięsem w stronę przeciwnika, ale są jakieś normy bo na każdy kill to przesada :P
- Poczucia humoru :)

Z naszej strony możemy zaoferować:

- Dostęp do TS
- Możliwość rozwoju swoich umiejętności
- Miłą i wesołą atmosferę
- Zawsze znajdzie się ktoś do gry
- Wesołą i wyrozumiałą administrację
- Możliwość rozwoju zamkniętego community :)
- Dostęp do zamkniętej grupy na FB (najlepsza komunikacja przed graniem)

Jak przebiega okres rekrutacyjny:
Każdy nowy gracz dostaje range "rekrut", ranga ta nie jest ograniczona w możliwości poruszania się po ts z wyjątkiem kanałów zamkniętych, które są przeznaczone dla administracji oraz konserwatorów i moderatorów. Okres rekrutacyjny trwa 2 tygodni, w ten czas nie jesteśmy ze sobą w żaden sposób zobowiązani czyt, nie wymagamy niczego od siebie wzajemnie. Okres rekrutacyjny ma na celu poznanie siebie wzajemnie ponieważ nasze community jest inne jak duże klany multigamingowe i znamy się po imieniu, co pozwala nam inaczej podchodzić do siebie wzajemnie czyt traktujemy się jak dobrzy znajomi i jak taka mała rodzina :)
Chętni po okresie próbnym dostają inną rangę i małe wymagania, jako iż chcemy zapewnić każdemu kolegę do grania, to oczekujemy od nas wszystkich, łącznie z administracją, że czas spędzony w grze, spędzamy na ts, żeby pograć ze znajomymi. Nikt nie wymaga spędzania całego czasu na ts, ale te kilka godzin w tygodniu zapewni drugiej osobie kolegę do gry.

Na każdą prośbę dołączenia odpowiadam osobiście tutaj bądź na FB polskiego community r6, tam też zostanie umieszczony post odnośnie rekrutacji

Pozdrawiam KillsHappen

Re: Otwarta rekrutacja do Wataha

Witam!
W tym sezonie platyna 3 na oby dwóch kontach. W R6S gram od kilku lat co dziennie (jak jest z kim).
Od dłuższego czasu szukam ekipy do gry ale co się znajdzie jakaś to się zaraz rozpada :)
Wymagania spełniam. Mam 31 lat. Non-toxic itd.

Moje staty:
https://r6stats.com/stats/1553cbb0-05e0 ... 5bcc3e2911
https://r6stats.com/stats/1eca1c77-17ec ... 833babaa97

Nick UPLAY (main): M-A-S-T-E-R-I-0 [zero na końcu]
Nick UPLAY (smurf): M-A-S-T-E-R-I-O

Cześć, jeżeli jest jeszcze jakieś miejsce to chętnie bym się do was przyłączył o ile jest dalej taka możliwość. Wróciłem do r6s po 2 latach i szukam kogoś do gry a nie jest łatwo kogoś znaleźć żeby pograć i się pośmiać.
Mój nick to "Evantiss"

witam . szukam druzyny w R6 , co prawda mam 16 lat ale: nie jestem toxic , mam szaczunek i w miare potrafie grac ale jednak musze sie troche poduczyc ale mam mase czasu i checi wiec mysle ze dam rade.

Na moim obecnym koncie ,,CytrynekTTV,, posiadam jedynie 300h ale na starym mialem prawie 500h.

Nick na uplay : CytrynekTTV

Chętnie dołączyłbym do waszej ekipy, chociażby na okres próbny ;p
Nieco o mnie: 20 lat, posiadani wszyscy operatorzy, obecnie jestem w P3 i jest to dla mnie minimum do osiągnięcia w przyszłych sezonach
R6 TAB: https://tabstats.com/siege/player/wilkk ... 0e3fa66c63
Uplay: Wilkk_

Wraz ze mną mógłby dołączyć również mój kolega z Duo Q, który jest na podobnym poziomie umiejętności ;d
A whole life worth of Ups and Downs
The world is about to move
The pain wouldn't stop
Evolve and jump out [...]