Pobieranie na PS4

Ostatnio pobrałem rainbow six siege deluxe edition (wagi dodatków to około 1.1 MB na każdy) na konsolę playstation 4, aby pograć z moim kolegą. Mam również na PC i takich problemów tam nie miałem. Z moim internetem nie było to tak kolorowe, ponieważ średnia prędkość pobierania wynosiła zaledwie 1.5 MB/s. Po 2-3 dniach w końcu się udało. Wczoraj odpaliłem sobie meczyk i wszystko dobrze. Dzisiaj próbuję włączyć grę i nagle wyświetla mi się komunikat, że nie mam wystarczająco wolnego miejsca na dysku, aby zainstalować aktualizację. Mam wolne około 40 GB, wchodzę w szczegóły a tam napisane, że jeszcze potrzebne są aż 22 GB. To wygląda tak, jakbym musiał zainstalować 2 razy tę samą grę, abym mógł zagrać. Nie wiem o co z tym chodzi, myślę nad ponowną instalacją gry ale szczerze nie chce mi się tego robić z uwagi na mój bardzo wolny internet a chciałbym bardzo sobie pograć w tego rainbowka. Liczę na rozwiązanie tego problemu :)
Acog do MP7